Kronik Hepsici Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kronik Hepsici Fan

Kronik Hepsiysen Doğru Yerdesin

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

slm ben geldim!!

4 posters
YazarMesaj
_qronick_yoshy
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
_qronick_yoshy

Kadın Mesaj Sayısı : 23

slm ben geldim!! Empty
MesajKonu: slm ben geldim!!   slm ben geldim!! I_icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 1:19 pm

slm arkadaşlar ben geldim adım şevin yaşım 12 ve tam bir yoshy' ciim
irem_gülçinim_merve
Yeni Üye
Yeni Üye
irem_gülçinim_merve

slm ben geldim!! Empty
MesajKonu: Geri: slm ben geldim!!   slm ben geldim!! I_icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 4:03 pm

yha merve
ben irem msndeki irem tanımışındın umarım o arkadaşın banada site albilirmi buarada siten süper
merve-eren-07
Admin
Admin
merve-eren-07

Kadın Mesaj Sayısı : 103

slm ben geldim!! Empty
MesajKonu: Geri: slm ben geldim!!   slm ben geldim!! I_icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 2:18 pm

tşklerr iremmcim tanıdm nbu radada
buarada kanki hçg benn söledim sebnin üye olmanıı.......iyi forumlar kanki kuraları uymaya ihmal etme bol bol paylaşım+ üye topla=rütbe al sahii karşılık aldın gelişmiş üye olduun.. ama daah yüksek rütbedee alabilirsin dediklerimizzzee uyarsann bu herkes için geçerlii Wink
buarda irem site böle değildi en basta düzenleme falan yaptık ben ve zülayha.....(ben = merve-eren-07 zülayha = eren-kolik-zlş oluyoorr )

En son merve-eren-07 tarafından Ptsi Mayıs 05, 2008 2:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eren-kolik-zlş
Admin
Admin
eren-kolik-zlş

Kadın Mesaj Sayısı : 48

slm ben geldim!! Empty
MesajKonu: Geri: slm ben geldim!!   slm ben geldim!! I_icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 1:42 pm

h.g. jnmm
https://kronikhepsiciler.yetkin-forum.com

slm ben geldim!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» merhabalar kanki ben geldim